Yhteystiedot

Ahlstromin henkilöstöasioista antavat lisätietoja seuraavat henkilöt: 

Brasila  Marcia Maroni  marcia.maroni@ahlstrom.com
Etelä-Korea Sebastian Nam sebastian.nam@ahlstrom.com
Kiina   Jane Jiang jane.jiang@ahlstrom.com 
Intia  Bhussita Tank bhussita.tank@ahlstrom.com
Iso-Britannia  Martin Tennant martin.tennant@ahlstrom.com
Italia  Flavio Menon  flavio.menon@ahlstrom.com
Ranska  Jean-Christophe Gri jean-christophe.gri@ahlstrom.com
Ruotsi  Martin Tennant martin.tennant@ahlstrom.com
Suomi   Susanna Kukkola susanna.kukkola@ahlstrom.com
Venäjä  Irina Patruhina  irina.patruhina@ahlstrom.com
Yhdysvallat   Felicia Nelson felicia.nelson@ahsltrom.com

Yleisiin kysymyksiin vastaa
 Anna Honkanen, anna.honkanen@ahlstrom.com  
Jaa tämä sivuJaa tämä sivu